Vydejte se za dobrodružstvím ještě dnes!

PROJEKT TRANSKARPATIA.CZ

je jedním z produktů z.s. PřesHranice.eu a je primárně zaměřen na rozvoj turistického ruchu v cílových oblastech Zakarpatské Ukrajiny.

Tento projekt přímo navazuje na dlouholeté profesní působení jednoho ze zakládajících členů projektu, Radima Kupce, který v této oblasti úspěšně působí od roku 2009.

Propagace a podpora regionu je cílem, který si zakladatelé vytyčili. Výsledkem jejich snažení je nabídka níže uvedených poznávacích cest, na kterých společně s členy týmu Transkarpatia.cz účastníci poznají přírodní a kulturní zajímavosti a mentalitu obyvatel Zakarpatské Ukrajiny.

Transkarpatia.cz jako součást z.s. Přes hranice.eu využívá těchto cest i k předání materiální či finanční pomoci potřebným, ze sbírek které aktivně organizuje na území České republiky. Lze tedy říci, že poznávací cesty mají humanitární a sociální charakter.

Z.s. PřesHranice.eu i Transkaratia.cz systematicky spolupracuje se složkami místní samosprávy a Generálním konzulátem České republiky ve Lvově.

2020.10.24
Fotky z příspěvku Transkarpatia.cz

Transkarpatia: KDYŽ SE TĚM NAHOŘE ROZLIJÍ BARVY...
Podzim v horách kolem Koločavy.

2020.10.15

Transkarpatia: DO KARPAT PŘIŠLA ZIMA...
Podzim v horách nad koločavou bývá přenádherně barevny, ale krátký.
foto: Ukraine people magazine

« 1 of 118 »
logo_transkarpatia2

Ahoj Všichni, pokud máte unavenou mysl nebo tělo potřebujete vypnout Ukrajina je ten nejlepší lék. Z vlastní zkušenost musím doporučit. Byla jsem tam s Radimem a partou báječných lidí loni v červnu a musím říct, že to byl silný zážitek. Svělé jídlo … nádherná krajina ,milý lidé…neskutečný relax

Naše poslední návštěva Zakarpatské Ukrajiny v nás zanechala opravdu nezapomenutelné zážitky. Milí lidé, překrásná příroda – rádi se v budoucnu opět vrátíme.

…To byla taková nádhera! A doufám, že brzy zase bude 🙂 – ráda bych se zase s Tebou na Ukrajinu vrátila!!Musím!! 🙂 Díky Radime,že jsi mi Zakarpatii představil právě tímhle neotřelým způsobem! Díky Tobě jsem se do ní zamilovala…

Díky aktivitám Radima Kupce jsem se loni dostala se skvělou partou na Zakarpatskou Ukrajinu a doufám, že to nebylo naposledy.. Je to úžasný kout světa a doporučila bych návštěvu všem, kteří chtějí zažít „jinou“ dovolenou

Jeďte s Radimem na Ukrajinu, do Zakarpatí, do oblasti, která vlastně patřila k Československu! Je to „srdcovka“. Krásná nespoutaná krajina, hrdí a pohostinní lidé, vynikající místní kuchyně, vodka za pár korun 🙂zážitky k nezaplacení. Jeďte tam ,-) Já na ten výlet nikdy nezapomenu.

preshraniceeu

Partneři